O firmie

Specjalizacja

BeKa S.C. - to firma specjalizująca się w wytwarzaniu wyrobów bednarskich metodą tradycyjną. Wykonuje beczki, beczki szczelne, beczki na wino, ogóirki i kapustę, stojaki, i regały na wino oraz wyroby użyteczno-zdobnicze. Drewniane stoiska, kioski, sauny ogrodowe, wanny, wiaderka, donice i gadżety reklamowe oferowane przez firmę BeKa S.C. cieszą się dużym zaintereowaniem.

Z usług BeKa S.C. zadowolonych jest wielu wymagających klientów, zaś kilku pokoleniowe doświadczenie pozwala na umiejętne łączenie tradycji z nowoczesnymi technologiami w produkcji wyrobów drewnianych.

Beczki szczelne

Beczki szczelne, antałki
Produkujemy beczki, które idealnie nadają się do przechowywania w nich żywności, tradycyjnego przyrządzania kapusty, ogórków, mięsa i alkoholi. Beczki szczelne wykonujemy z najwyższej jakości drewna dębowego. Zakuwane są obręczami stalowymi czarnymi lub ocynkowanymi. Wyposażamy je w szpunt, mosiężny lub drewniany kranik oraz stojak. Wnętrze beczki jest wypalane na ogniu. Możliwości produkcyjne to od 0,5 l do ponad 500 l pojemności.

Wytwarzanie win najwyższej jakości polega na umiejętnym leżakowaniu ich w beczkach dębowych...

Beczki atrapy

Produkcja beczek- atrap zaspokaja najśmielsze oczekiwania naszych klientów. Wykonywane są z drewna olchowego lub brzozowego patynowane na stary dąb. Beczki te mają najprzeróżniejsze zastosowanie; od malutkich gadżetowych, służących za opakowania, wykorzystywanych do wystroju wnętrz lokali, urządzania ogródków piwnych aż po olbrzymie stoiska handlowe. Każdą beczkę możemy indywidualnie ozdobić, wykończyć i przygotować do różnorodnych przeznaczeń:
opakowanie na wino w kartonie ( bag-in-box ).

  beczka do sprzedaży kapusty lub ogórków
  kosz na śmieci
  skrzynka na listy
  połówka beczki (przekrój poziomy lub pionowy )
  stolik

Stoiska i regaly

Proponujemy szeroką gamę regałów, półek, stojaków do przechowywania, leżakowania i eksponowania wina w butelkach. Beczki są również inspiracją do tworzenia różnego rodzaju stoisk handlowych. Wykonujemy zabudowy barów, duże beczki (kiosk).Posiadamy wiele własnych wzorów, realizujemy też indywidualne zamówienia.

sauny, balie, wanny

Proponujemy Państwu nietypowe rozwiązanie. Sauna ogrodowa w kształcie beczki o wymiarach 230 x 250.. Taką saunę można ustawić w ogrodzie i korzystać z niej przez okrągły rok. Wykonana jest z drewna sosnowego obręcze ocynkowane wyposażona w dwie ławeczki . Na życzenie możemy zamontować piec elektryczny lub na drewno.

nietypowe realizaje

Jesteśmy w stanie wykonać wiele ciekawych i nietypowych gadżetów wedle zamówień Klienta. Realizowaliśmy już zamówienia od drobnych gadżetów reklamowych na krześle tortur skończywszy. Mamy doświadczenie w uzyskiwaniu różnego rodzaju powierzchni: postarzanie, patynowanie, rzeźbienie, malowanie.
W tym dziale prezentujemy Państwu kilka przykładowych zleceń:

 • krzesło tortur,
 • pocisk opakowanie na butelkę,
 • pudełko na słodycze,
 • skrzynia „ TYSKIE” zrealizowano dla: ADV,
 • dziadki do orzechów,
 • podstawka do wydawania reszty,
 • skrzynki na butelki,
 • zabudowa głośników,
 • krzesło „gigant”,
 • belka drewniana postarzona,
 • dekiel barek.